Cudowne chwile uchwycone w obiektywie

Wesele to czas wyjątkowej i pełnej radości zabawy, który Młoda Para dzieli ze swoją rodziną, przyjaciółmi i bliskimi znajomymi. Warto zatem zadbać, aby przeżywane tylko raz w życiu chwile zostały uwiecznione na zdjęciach, wykonanych przez profesjonalnego fotografa. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszych usług ? gwarantujemy, że będziecie Państwo w pełni zadowoleni z naszej pracy!


Po uroczystej ceremonii ślubnej przychodzi wreszcie czas na wesele. Młoda Para jest witana przez rodziców, zostaje wzniesiony pierwszy toast, bliscy ustawiają się w kolejce z życzeniami, a następnie ma miejsce radosna zabawa ? jeśli tylko starczy sił, aż do samego rana! Wykonywane przez nas profesjonalne zdjęcia na zawsze utrwalą atmosferę tych wyjątkowych chwil. Dyskretna praca naszych fotografów ani na chwilę nie zakłóci wyśmienitej zabawy i pozwoli uchwycić ulotne spojrzenia, uśmiechy, pocałunki, pierwszy taniec i pogodne twarze najbliższych. A gdy po pewnym czasie, w zaciszu swojego domu będziecie oglądać zdjęcia weselne, na nowo poczujecie wyjątkowość i magię dnia Waszego ślubu!KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA ŚLUBÓW


Wierzymy bowiem, że zdjęcia naprawdę zatrzymują czas i sprawiają, że zaklęte w nich emocje są na zawsze żywe. Nowy Targ, Kraków, Warszawa - dojedziemy do Państwa wszędzie, a nasze fotografie weselne będą niezwykłą pamiątką Waszych pięknych, szczęśliwych chwil.