• +48 503 798 920 / +48 511 360 103

Trendy ślubne 2018 roku

25 stycznia 2018 fotograf ślubny kraków
Na sam początek roku, wspólnie zastanawialiśmy się jakie trendy ślubne będą obowiązywać w tym sezonie. Nasze zainteresowanie doprowadziło nas do spędzenia kilku dobrych dób na oglądaniu portali ślubnych, gazet, podglądaniu nowinek na targach ślubnych.
 Pracujemy już w tej branży nie jeden sezon i nie jedno na weselach widzieliśmy. Od “wiejsko-sielskich” wesel do wytwornych przyjęć w pałacach. Zauważamy, że już dobre kilka lat, główną atrakcją wesela jest fotobudka, dobry barman, który nie raz zakręci gościom w głowie albo pokaz sztucznych ogni. I wiecie co? Obydwoje przekonaliśmy się, że nie jest ważne, gdzie Wasze wesele będzie się odbywać. Ważne jest to jak Wy czujecie się w danym miejscu, wśród zaproszonych przez siebie gości.
 Dlatego wszystkim Narzeczonym, życzymy dokonania trafnych wyborów. Pamiętajcie, że wśród wszystkich ważnych decyzji które macie do rozważenia, najważniejsze jest Wasze poczucie zadowolenia. 
A  my, jako zespół fotoslubna z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć oraz uwieczniać wszystkie dla Was chwile. Jest to dla nas zaszczyt i wielkie szczęście spotykać tak niesamowitych i energicznych młodych ludzi. 
Facebook Comments